Při nehodě osobního a nákladního auta na průtahu Karlovými Vary zemřel jeden řidič

HZS Karlovarský kraj //Žhavé aktuality/Z regionů

03.07.2018
Při nehodě osobního a nákladního auta na průtahu Karlovými Vary  zemřel jeden řidič
nehoda.png kamion44.jpg
Po srážce osobního auta s nákladním zůstal ve vozidle zaklínění řidič osobního auta. Nehoda se stala v úterý, 3.července 2018, před čtvrtou hodinou ráno na příjezdu do Karlových Varů z Ostrova.

tit.jpg

Přivolaní hasiči ze stanice Karlovy Vary museli zaklíněného řidiče vyprostit, poté okamžitě začali s oživovacími smrt.jpgpokusy. V resuscitaci pokračovala i záchranná služba, zároveň na místo povolala vrtulník. Místo pro přistání bylo připravené na silnici přímo u nehody. Vrtulník byl odvolán ve chvíli, kdy lékař konstatoval smrt řidiče.

re.jpg qq.jpg

Na místě zasahoval také psycholog hasičského záchranného sboru, který poskytl první psychickou pomoc druhému řidiči i pozůstalým. Provoz na vozovce byl až do sedmé hodiny ranní zcela uzavřený.

hasic22.pngZasahující jednotky:
HZS Karlovy Vary (CAS 24 Scania, CAS 20 T815)
JSDH Ostrov (CAS 20 Man)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj