Při nehodě u Stráže v Karlovarském kraji se zranilo šest osob, z toho čtyři děti

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.12.2017
Při nehodě u Stráže v Karlovarském kraji se zranilo šest osob, z toho čtyři děti

Příjezd záchranářů na místo dopravní nehody komplikovali bezohlední řidiči 
as-(1).jpg

Dvě osobní auta havarovala v neděli, 17.prosince 2017, odpoledne na silnici z Ostrova na Chomutov. Nehoda se stala u obce Boč. Celkem se při nehodě lehce zranilo šest osob, z toho čtyři děti.
dd-(1).jpg

Na místě zasahovali hasiči z Ostrova a také kolegové z ústeckého kraje ze stanice Klášterec. Místem události bylo možné projet kyvadlově. Negativem zásahu byla bezohlednost ostatních řidičů.
aaa-(1).jpg

Samotný příjezd záchranářů komplikovalo husté sněžení a špatně sjízdná komunikace, stejně tak ale bezohledné chování ostatních motoristů. Zasahující hasiči na druhou stranu ocenili přístup řidiče autobusu, který u nehody zastavil jako první, pomohl všem z aut ven a poskytnul všem zázemí v teple autobusu. Následně ještě poskytl odvoz babičce s dvěma malýma dětma včetně všech jejich zavazadel, a že jich nebylo málo, do místa bydliště, kde jim se vším pomohl, a teprve poté dál pokračoval v jízdě.
ssssss-(1).jpg

Ostatní účastníci nehody mohli během řešení nehody využít jako zázemí kabinu zásahového auta hasičů, kde především děti dostali hračky a další drobnosti, aby se co nejvíce zmírnil traumatizující zážitek.

Zasahující jednotky:

HZS Klášterec (CAS 20 Man)

JSDH Ostrov (CAS 20 Man)


 

Zdroj:

Martin Kasal, tiskový mluvčí – HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj

 

FOTOGALERIE