U Bečova se srazila dvě osobní auta, na místo letěl vrtulník.Hasiči vyprostili dvě zaklíněné osoby

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

22.10.2018
nehoda3.jpg
Na silnici I/20 z Karlových Varů na Bečov se u odbočky na Vodnou srazila dvě osobní auta. Nehoda se stala v neděli, 21.října 2018, dopoledne, dvě hodiny byl v místě nehody zcela zastavený provoz.

hasic2.jpgNa místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. V jednom z havarovaných aut zůstaly zaklíněné dvě osoby, hasiči je museli vyprostit.

AA.jpg

zdravi-prv-pomc1.jpgNásledně celkem pěti osobám poskytli první pomoc, na žádost lékaře záchranné služby připravili prostor pro přistání záchranářského vrtulníku.

AC.jpg

Po ukončení vyšetřování ze strany policie provedli hasiči závěrečný úklid komunikace a pomohli odtahové službě s naložením havarovaných aut. Provoz na silnici byl plně obnovený po poledni.

hasic6.jpgZasahující jednotky:
HZS Toužim (CAS 20 T815)