U Bochova se srazila čtyřkolka s osobním autem a kamionem, na místo letěl vrtulník

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

26.04.2019
nehoda22.png
U vážné dopravní nehody zasahovaly ve čtvrtek 25.dubna 2019  tři jednotky hasičů společně se záchrannou službou, leteckou záchrannou službou a policií.

ViewImage-(7).jpg

Nehoda se stala na silnici I/6 u Bochova na Karlovarsku v půl šesté večer. Po nehodě začala čtyřkolka hořet, plameny ji zcela zničily.

ViewImage-(8).jpg

Hasiči na místě dohasili hořící čtyřkolku a asistovali při ošetření zraněných osob. Jedna osoba ze čtyřkolky zemřela na místě, druhou osobu s vážným zraněním transportoval do nemocnice přivolaný vrtulník, prostor pro přistání letecké záchranné služby zajistili hasiči přímo u místa nehody.

ViewImage-(9).jpg

Hasiči zároveň zlikvidovali únik provozních kapalin na silnici a osvětlovali místo události pro potřeby policie. Provoz v místě nehody byl v obou směrech uzavřený, obnovený byl po jedenácté hodině v noci.

Zasahující jednotky:
HZS Toužim (CAS 20 T815)
HZS Karlovy Vary (CAS 24 Scania)
JSDH Bochov (CAS 20 T815)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj   -  Foto: HZS Karlovarský kraj