V Chebu se propadla vozovka.

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.02.2017
V Chebu se propadla vozovka.
Do díry v propadlé vozovce v centru Chebu zajelo osobní auto taxislužby. Událost se stala krátce před půl třetí hodinou v noci z pátku na sobotu. Řidič vozidla taxislužby dokázal ze zapadlého auta vystoupit sám bez zranění. Přivolaní hasiči ze stanice Cheb zajistili auto navijákem, aby nedošlo k dalšímu propadnutí. Na místo byl povolán i jeřáb hasičů, ten nakonec hasiči pro vyproštění nepoužili. Auto postupně nadzvedávali vyprošťovacími vaky a navijákem vytáhl mimo propadlou díru. Propad nejspíš způsobila havárie vodovodního potrubí pod silnicí, přívod vody v ulici je tak zastavený. V ranních hodinách je zajištěna pro obyvatele cisterna s pitnou vodou. Přímo na místě zkontrolovali propad v silnici i pracovníci plynárenské pohotovosti, kteří vyloučili, že by v tomto místě vedl pod silnicí plyn. Ulice je cela uzavřena až do zajištění opravy.
Zasahující jednotky:
HZS Cheb (CAS 24 Scania)
HZSp SŽDC Cheb (autojeřáb)
HZS Karlovarský kraj