V Chebu začal v bytě hořet vánoční stromek. Příčinou byla nedbalost při používání otevřeného ohně

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

02.01.2019
pozarE.png
Hasiči ze tří jednotek vyjížděli v úterý, 1.ledna 2019, večer, k hlášenému požáru na balkoně obytného domu v Chebu.

Plameny se podařilo uhasit oznamovatelům ještě před příjezdem hasičů na místo, ti provedli důkladnou kontrolu celého bytu a domu.

ViewImage-(3).jpg

giphy.gifV bytě začal hořet vánoční stromek, oheň se následně rozšířil i na prádlo na sušáku na balkoně. Při požáru se nikdo nezranil, nebylo nutné nikoho evakuovat. Po kontrole a odvětrání bytu se hasiči mohli vrátit na své základny. Podle vyšetřovatele požárů je příčinou nedbalostní chování při používání otevřeného ohně na suchém vánočním stromku. Škoda je odhadnuta na 20 tisíc korun.

hasic-aut.jpgZasahující jednotky:
HZS Cheb (CAS 20 Scania, CAS 24 Scania, AŽ 37 Iveco, VEA Toyota)
HZSp SŽDC Cheb (CAS 20 Scania)
JSDH Cheb (CAS 15 Renault)

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje