Auta v Miletíně a v Rudníku skončila v plotech

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

20.02.2020 |  Královéhradecký kraj
Auta v Miletíně a v Rudníku skončila v plotech

Obě nehody se obešly bez zranění.

Miletín – dopravní nehoda – 19. 2. 08:43

Hořická profesionální jednotka odstranila následky dopravní nehody osobního vozidla, které havarovalo v části Trotinka do plotu. Nikdo nebyl při události zraněn. Hasiči zabezpečili poškozené vozidlo a odpojili u něj akumulátor. Z auta unikly provozní náplně, po naložení na odtah se jednotka postarala o úklid místa nehody a předala jej policii.

Rudník – dopravní nehoda – 19. 2. 19:22

K dopravní nehodě osobního automobilu vyjížděli do obce Rudník profesionální hasiči z Vrchlabí a JSDH Hostinné. Vozidlo přerazilo při nehodě sloup veřejného osvětlení a projelo plotem do zahrady. Jednotky zajistily místo události a zkontrolovaly, zda nedochází k úniku provozních kapalin. Po došetření se hasiči postarali o vyproštění havarovaného vozu zpět na silnici. Místo zásahu si poté převzali policisté.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje