Auto mezi Vamberkem a Rybnou nad Zdobnicí narazilo do mostku. Hasiči museli jednu osobu vyprostit

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

31.01.2018
Územní odbor Rychnov nad Kněžnou

K dopravní nehodě osobního vozidla vyjeli 30.ledna 2018 v 13:08 hodin profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Kostelce nad Orlicí.

Automobil se dostal mimo vozovku a narazil do mostku. Jedna zraněná osoba zůstala ve voze zaklíněna. Jednotky začaly hned po svém příjezdu s vyprošťováním. Podařilo se jim dostat zraněného člověka mimo automobil bez použití vyprošťovacího zařízení. Osobu si převzali do péče záchranáři. Na místě zasahoval také vrtulník letecké záchranné služby, který zraněnou osobu transportoval do zdravotnického zařízení.

qaq.jpg
Hasiči provedli na havarovaném vozidle opatření proti vzniku požáru a odpojili akumulátor. Silnice I/11 byla po dobu zásahu neprůjezdná. Provoz byl obnoven asi po 30 minutách.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje