Auto narazilo do zdi domu Při nehodě byly zraněny tři osoby.

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Auto  narazilo do zdi domu Při nehodě byly zraněny tři osoby.
nehoda22.png
V pondělí, 29.dubna 2019, krátce po půlnoci byly zalarmovány dvě jednotky hasičů kvůli nahlášené dopravní nehodě osobního automobilu.

ViewImage-(6).jpg

Vůz narazil v ulici T. G. Masaryka do zdi domu, tři osoby se při nehodě zranily. Jednotky místo události zdravi-san22.jpgzajistily, poskytly zraněným první předlékařskou pomoc a prováděly vyprošťovací práce. Zraněné si do péče převzali zdravotničtí zcáhranáři, se kterými hasiči následně spolupracovali.

ViewImage-(7).jpg

Po došetření nehody se hasiči postarali o úklid místa události. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin, které zasypali sorbentem a dále uvolnili havarovaný automobil, aby pomohli s jeho naložením na odtah.

ViewImage-(8).jpg

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolná jednotka z Velkého Poříčí. Okolnosti dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje