Auto projelo plotem, hasiči ho vyzvedli jeřábem

23.07.2020 | Trutnov/ Královéhradecký kraj
Auto projelo plotem, hasiči ho vyzvedli jeřábem

Trutnov – dopravní nehoda – 22. 7. 15:19

Profesionální jednotka z Trutnova a JSDH Hajnice odstranily následky dopravní nehody osobního vozidla v Novorokytnické ulici na silnici č. 37. Automobil narazil do plotu, projel skrz a pak narazil částečně do domu. Jednotky místo události zajistily, provedly na vozidle opatření proti vzniku požáru a odpojily akumulátor. Zároveň řídily dopravu v místě události. Po došetření se hasiči postarali o vyproštění havarovaného vozidla, museli odstranit část plotu i tújí zpod auta. Vozidlo pak bylo pomocí jeřábu z trutnovské stanice vyzvednuto a naloženo na odtahovou službu. ZZS prohlédla účastníky nehody na místě, nikdo z nich nebyl zraněn. Účastníkem nehody bylo také jedno dítě, kterému hasiči věnovali za statečnost plyšového dráčka Záchranáčka.
Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje