Auto ve Staré Pace vylétlo ze silnice do zahrady. Pro zraněnou osobu přilétl vrtulník.

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

13.07.2018

nehoda-kruh.png
Novopačtí profesionální hasiči vyjeli ve čtvrtek, 12.7. 2018, večer,  do části obce Karlov, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu.

-.jpg

Vůz prorazil zábradlí podél komunikace, poškodil značku s označením obce a skončil v zahradě u domu. Podle nehoda-kru-slou.jpgoznamovatelů události se mělo z havarovaného vozu také kouřit a vlivem nehody byl přeražen i sloup elektrického napětí.

(1).jpg

lekarske-vrtulnik-piktogram-a-ikony-400-585491.jpgPo příjezdu jednotky na místo události byla osoba z vozidla venku a se zasahujícími komunikovala, k požáru automobilu nedošlo. Na místo mířil také vrtulník letecké záchranné služby. Záchranářům hasiči pomohli s transportem zraněné osoby do vrtulníku.

uklid.jpgHasiči provedli na místě protipožární opatření, havarovaný automobil zajistili a odpojili akumulátor.. Jednotka provedla nakonec úklid komunikace a předala místo události policistům.

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje

Foto: HZS Královéhradeckého kraje