Do pátrání po tonoucí ženě se v noci v České Skalici zapojili i hasiči

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

17.03.2018
Do pátrání po tonoucí ženě se v noci v České Skalici zapojili i hasiči
Ve čtvrtek 15. 3. 2018 ve 21:16 vyjížděly tři jednotky požární ochrany na žádost policistů do České Skalice. Hasiči se zde zapojili do pátrací akce po osobě, která spadla do vody.

AAAAA.jpg

Na místo vyrazili profesionální hasiči z Jaroměře, dobrovolná jednotka z České Skalice a z centrální hradecké stanice vyjela skupina profesionálních hasičů potápěčů.

AAA.jpg

Jednotky pomáhaly policistům s pátráním v náhonu, dokonce se snažily pomocí manipulace se stavidlem upravit hladinu vodního toku. Bohužel, ženu ve vodě nenalezly. Hasiči ukončili po dvou a půl hodině svou činnost a vrátili se na základny, na místě zůstala policie.

AA.jpg

Druhý den dopoledne byla utonulá žena nalezena v náhonu několik set metrů od místa, kde podle svědků spadla.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje