Dvě nehody na lesním úseku v Borohrádku

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

02.09.2020 | Borohrádek/ Královéhradecký kraj
Dvě nehody na lesním úseku v Borohrádku
K dopravní nehodě osobního vozidla vyjeli profesionální hasiči ze stanice Rychnov nad Kněžnou a JSDH Borohrádek. Vozidlo havarovalo na silnici č. 36, mělo narazit do stromu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, z poškozeného vozidla unikly provozní kapaliny. Hasiči zajistili místo nehody, usměrňovali dopravu a zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru. Následně jednotky vyprostily automobil zpět na komunikaci.

Borohrádek – dopravní nehoda – 1. 9. 17:52
Nedaleko předchozí dopravní nehody havaroval taktéž na silnici č. 36 další osobní automobil, které také narazil do stromu. Na místo jeli profesionální hasiči ze stanice Rychnov nad Kněžnou a JSDH Borohrádek. Jedné osobě poskytli hasiči první předlékařskou pomoc, poté byla předána do péče ZZS. Silniční úsek byl mokrý a uklouzaný, hasiči jej ošetřili pomocí sorbentu. Místo zásahu si převzali následně policisté.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK