Hasiči vyprošťovali jednu osobu po nehodě osobního automobilu a kamionu

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Hasiči vyprošťovali jednu osobu po nehodě osobního automobilu a kamionu
Nehoda zablokovala odpoledne, 21.prosince 2017, silnici I/14 mezi Novým Městem nad Metují a Náchodem.

f.jpg
U dopravní nehody osobního automobilu a kamionu zasahovali dnes celé odpoledne profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolní hasiči z Nového Města nad Metují. Nehoda se stala na silnici I/14 mezi Novým Městem nad Metují a Náchodem za Vrchovinami.

Jednu zaklíněnou osobu z osobního automobilu museli hasiči vyprostit. Poté si ji ihned převzali do péče záchranáři a převezli ji do zdravotnického zařízení.

fff.jpg
Hasiči místo nehody zajistili, provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorpčním materiálem. Obě vozidla musela být odtažena. Silnice byla po celou dobu zásahu uzavřena.

terrere-(1).jpg
Po dobu asi dvouhodinové uzavírky řídili dopravu policisté, kteří odkláněli ostatní řidiče na objízdné trasy.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje