Hasiči zasahovali u nehody se zraněním na Rychnovsku. Na místo letěl i vrtulník

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

31.03.2018
Hasiči zasahovali u nehody se zraněním na Rychnovsku. Na místo letěl i vrtulník

Profesionální i dobrovolní hasiči zasahovali ve čtvrtek, 29.3.2018  po 14. hodině u dopravní nehody dvou osobních automobilů mezi Bílým Újezdem a Ještěticemi na Rychnovsku. Jedno z aut vyjelo ze silnice a skončilo převrácené mimo vozovku.

ViewImage-(1).jpg

Dvě osoby se nacházely po příjezdu jednotek mimo vozidlo. Hasiči pomáhali záchranářům s ošetřením zraněných a další zajišťovali havarované vozidlo proti vzniku požáru.

ViewImage-(2).jpg
Na místě nehody zasahoval také vrtulník letecké záchranné služby, který transportoval jednu osobu do nemocnice. Druhou zraněnou osobu transportovala do nemocnice sanitka.

Na místě nehody došlo k úniku provozních kapalin, k poškození životního prostředí nedošlo. Hasiči náplně zasypali sorpčním materiálem a zajistili úklid.

Komunikace byla nejprve po dobu zásahu uzavřena, asi po 45 minutých byla zprůjezdněna kyvadlově.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje