K požáru na skládce vyjížděli hasiči tento týden už třikrát

04.03.2022 | Královéhradecký kraj
K požáru na skládce vyjížděli hasiči tento týden už třikrát

Trutnov – požár – 3. 3. 2022 15:30

Několik jednotek hasičů zasahovalo opět na skládce v části Bohuslavice, naposledy zde likvidovaly požár v úterý 1. 3. 2022. Tentokrát zahořel odpad v další části skládky, hasiči spolupracovali se zaměstnanci, pomocí jejich bagru byl odpad rozhrnován. Na základnu se vraceli hasiči až kolem 19. hodiny. V pátek ráno (4. 3. 2022) jeli na místo kvůli dalším zahořelým ohniskům. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Trutnov a JSDH Úpice a Malé Svatoňovice.

Trutnov – požár – 1. 3. 05:29

Pět jednotek hasičů likvidovalo od brzkých ranních hodin v části Bohuslavice požár na skládce. Požár zasáhl plochu asi 20x10 m, jednalo se o čerstvý návoz odpadu. Pomocí skládkové mechanizace musel být odpad rozhrnut, jednotky pak dohašovaly nalezená rozhořelá ohniska. Při události nedošlo ke škodě na majetku. Zásah jednotek byl ukončen po 10:30 hod. Na místě byli profesionální hasiči ze stanice Trutnov a JSDH Úpice, Havlovice, Malé Svatoňovice, Batňovice.

Zdroj: Královéhradecký kraj