Kabina kamionu na Jičínsku kompletně shořela

03.05.2018
Kabina kamionu na Jičínsku kompletně shořela

Územní odbor Jičín

K požáru nákladního vozidla došlo dnes 3.5. 2018  u Markvartic na Jičínsku. Řidič vyvázl z vozu bez zranění. Škoda je odhadnuta na 350 tisíc korun.

Technická závada zapříčinila požár nákladního automobilu, ke kterému došlo 3. 5. v 14:55 hod. u Markvartic na Jičínsku. Na místo události ihned vyjeli profesionální hasiči z Jičína a dobrovolné jednotky z Markvartic a Sobotky.

aa.jpg

Po příjezdu jednotek na místo události byla v plamenech celá kabina tahače. Vyhořel nejen vnitřek, ale i motorový prostor. Uvnitř vozidla se v tu chvíli již nikdo nenacházel, řidič vyvázl bez zranění. Díky zásahu hasičů se požár nerozšířil ani na nádrže s naftou, ani na náklad.

email-seznam-cz.jpg

Škoda byla předběžně vyčíslena na 350 tisíc korun, hasičům se podařilo uchránit hodnoty ve výši 500 tisíc korun. Komunikace byla na nezbytnou dobu uzavřena pro průjezd nákladních automobilů.

por. Mgr. Martina Götzová HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje