Kamion narazil v Nepasicích do stánku u silnice

09.11.2020 | Třebechovice pod Orebem/ Královéhradecký kraj
Kamion narazil v Nepasicích do stánku u silnice

Třebechovice pod Orebem – dopravní nehoda – 9. 11. 04:13

Na silnici č. 11 v třebechovické části Nepasice havaroval dnes krátce po 4. hodině ranní kamion s návěsem, který vyjel mimo komunikaci a narazil do stánku s občerstvením. Na místo vyjela profesionální jednotka z centrální stanice Hradec Králové a JSDH Třebechovice pod Orebem. Na místě spolupracovali hasiči s policisty, řidič vyvázl bez zranění. Jednotky zajistily místo nehody a provedly průzkum okolí, zda není někdo další v okolí stánku zraněn. Z poškozené nádrže kamionu unikala nafta, v nádrži bylo asi 500 litrů. Kapaliny unikaly do příkopu, kvůli poloze vozidla se však nemohli hasiči k nádrži dostat, aby únik zastavili. O události byli vyrozuměni zástupci orgánů ochrany životního prostředí. Havarovaný kamion musela vyprostit odborná firma. Jednotky zajistily úklid komunikace od bahna, střepů a úlomků a vrátily se zpět na základny.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK