Nákladní automobil začal hořet za jízdy

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

29.06.2019 | Bohuslavice/Královehradecký kraj
Nákladní automobil začal hořet za jízdy

Škoda byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun, nikdo nebyl při události zraněn.

Bohuslavice – požár – 28. 6. 01:34

Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolná jednotka z Nového Města nad Metují vyjížděli dnes před druhou hodinou ranní k nahlášenému požáru menšího nákladního vozidla. To začalo hořet na silnici č. 309 mezi Bohuslavicemi a Dobruškou. Při příjezdu hasičů na místo události už byl vůz požárem zasažen asi do poloviny. Na likvidaci nasadily jednotky vysokotlaký proud vody a v 01:57 hod. byl požár zlikvidován. Plameny zničily motorovou i kabinovou část automobilu. Příčinou vzniku události byla pravděpodobně technická závada, automobil začal hořet během jízdy. Škoda byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. Hasiči se na závěr postarali o úklid vozovky od ohořelých zbytků částí vozidla.
Zdroj: Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje