Nehoda u Třebechovic pod Orebem zablokovala silnici č. 11

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

04.01.2020 | Třebechovice pod Orebem/ Královéhradecký kraj
Nehoda u Třebechovic pod Orebem zablokovala silnici č. 11

Dva lidé byli při dopravní nehodě zraněni.

Třebechovice pod Orebem – dopravní nehoda

K nahlášené dopravní nehodě dvou osobních vozidel spěchali profesionální hasiči z centrální stanice z Hradce Králové a místní dobrovolná jednotka z Třebechovic pod Orebem ve čtvrtek večer po 21. hodině. Ke střetu vozidel došlo na silnici č. 11 na křižovatce u benzinové čerpací stanice, komunikace byla uzavřena. Při nehodě utrpěli zranění dva lidé, oba byli předáni do péče zdravotnické záchranné služby. Hasiči zajistili místo události, zabezpečili havarovaná vozidla a unikající provozní kapaliny zasypali sorbentem. Dobrovolná jednotka pak následně nasvěcovala místo události pro potřeby policejního vyšetřování, a poté se postarala o úklid vozovky. Auta byla naložena na odtah a komunikace byla před půlnocí zprůjezdněna.
Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
Foto: HZS KHK