Nehoda u obce Lípy v Královéhradeckém kraji skončila tragicky

21.01.2019
Nehoda u obce Lípy v Královéhradeckém kraji skončila tragicky
nehoda22.png
Na komunikaci I/35 došlo v pondělí 21.ledna 2019 , nedaleko obce Lípa,  k vážné dopravní nehodě dodávky.
 stazeny-soubor-(1).jpg
Ta vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Na místo zásahu spěchali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská a podniková jednotka z Čepro a.s. Cerekvice nad Bystřicí.

smrt.jpgNehoda byla původně hlášena se zaklíněním jedné osoby. Řidiči vozidla už nebylo bohužel pomoci, lékař ZZS konstatoval, že jeho zranění nebyla slučitelná se životem. Další osoba, která ve voze cestovala, se dostala mimo havarovaný automobil sama, jednotky ji vyprošťovat nemusely, do péče si ji převzali záchranáři.

Na místě spolupracovaly všechny složky IZS, jednotky hasičů zajistily místo zásahu a provedly opatření proti vzniku požáru. Následně hasiči vyprostili tělo řidiče a po předání místa zásahu se po 12. hodině vraceli zpět na stanici. Okolnosti dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje