Po havárii osobního auta museli hasiči jednu osobu vyprostit

05.10.2022 | Nová Paka/ Královéhradecký kraj
Po havárii osobního auta museli hasiči jednu osobu vyprostit

Nová Paka – dopravní nehoda – 3. 10. 21:10

Krátce po 21. hodině vyjížděli novopačtí profesionální a dobrovolní hasiči znovu, tentokrát k dopravní nehodě osobního vozidla na hlavní silnici č. 16 v ulici Pražská. Automobil zůstal po nehodě značně poškozený, hasiči z něj vyprostili jednoho člověka, v péči ho měla posádka ZZS. Zraněná osoba byla transportována do nemocnice vrtulníkem letecké záchranné služby. Komunikace musela být po dobu provádění záchranných a likvidačních prací a policejního vyšetřování uzavřena. Jednotky následně pomohly s naložením vozu na odtah a postaraly se o úklid vozovky. Zpět na základny se hasiči vraceli kolem půlnoci.

Jak informovala Policie ČR, vyproštěná osoba zemřela po převozu do nemocnice: https://www.policie.cz/clanek/naraz-do-stromu-882423.aspx

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí