Pod přístřeškem u rodinného domu shořela dodávka, druhé vozidlo bylo poškozeno

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

09.05.2017
Pod přístřeškem u rodinného domu shořela dodávka, druhé vozidlo bylo poškozeno

Tři jednotky hasičů byly v neděli 7. května 2017 v noci přivolány k požáru osobních vozidel pod přístřeškem u rodinného domu v obci Kobylice na Hradecku.

Na místo události vyjeli v 01:50 hodin profesionální hasiči z Nového Bydžova, dobrovolní hasiči z Nového Bydžova a Nechanic.
OOOO.jpg

Při příjezdu první jednotky na místo byl požár dodávky v plném rozsahu. Osobní vozidlo, které stálo také pod přístřeškem se podařilo jeho majiteli včas vyvézt. Tím se mu podařilo automobil, který byl částečně poškozen ohněm, zachránit před větší materiální škodou. Hasiči dostali požár pod kontrolu v 02:22 hodin a uhasili ho krátce po třetí hodině ráno. Příčina vzniku požáru je předmětem šetření, s největší pravděpodobností se jednalo o technickou závadu na jednom z vozidel. Hmotná škoda byla majitelem předběžně odhadnuta na 300 tisíc korun, uchráněné hodnoty činí 700 tisíc korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
OO.jpg

Foto: stanice Nový Bydžov