Pondělní dopravní nehody s účastí motocyklů

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

25.08.2020 | Královéhradecký kraj
Pondělní dopravní nehody s účastí motocyklů

V pondělí 24. 8. 2020 zasahovali hasiči v Královéhradeckém kraji u devíti dopravních nehod, pět z toho bylo s účastí motocyklů.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Kratonohy – dopravní nehoda – 10:21
K dopravní nehodě motocyklu, který havaroval v obci Kratonohy, vyjeli profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská. Jednotka zajistila místo události, osoba byla předána do péče ZZS a následně si místo nehody převzali policisté.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Trutnov – dopravní nehoda – 06:44
Na silnici č. 14 v části Poříčí zasahovali profesionální hasiči z trutnovské stanice u dopravní nehody motorky a osobního automobilu. Při nehodě byl jeden člověk zraněn, v péči jej měla ZZS. Jednotka pomohla se zajištěním místa události a usměrňovala dopravu. Místo zásahu si následně převzali policisté.

Trutnov – dopravní nehoda – 09:21
V trutnovské části Volanov v Jičínské ulici odstranila profesionální jednotka ze stanice Trutnov následky dopravní nehody dodávky a motocyklu. Hasiči zajišťovali místo události a pomohli záchranářům při ošetření a transportu jedné zraněné osoby. Po zadokumentování místa nehody policií vyprostili hasiči havarovaný motocykl zpod dodávky a odstranili jej mimo vozovku.

Dvůr Králové nad Labem – dopravní nehoda – 18:03
V části Lipnice havaroval na silnici č. 300 osobní vůz s motocyklem, na místě byla jedna zraněná osoba. K nehodě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem, místo zajistili a pomohli s transportem zraněného člověka z motorky do sanitního vozu. Následně se jednotka postarala o likvidaci uniklých provozních kapalin a úklid vozovky od střepů. Při policejním vyšetřování usměrňovali hasiči dopravu a následně odtáhli havarovaná vozidla mimo vozovku.

Trutnov – dopravní nehoda – 18:36
Trutnovská profesionální jednotka zasahovala na silnici č. 14 v katastru obce Bohuslavice u dopravní nehody motocyklu. Hasiči místo nehody zajistili a zkontrolovali, zda nedochází k úniku provozních kapalin. Zraněná osoba byla v péči ZZS.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje