Požár kuchyně ve Světí na Královéhradecku zapříčinila nedbalost při vaření

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

28.03.2018
Požár kuchyně ve Světí na Královéhradecku zapříčinila nedbalost při vaření

Při události nebyl nikdo zraněn. Požár způsobil škodu asi 100 tisíc korun. Hasiči uchránili majetek v hodnotě dvou milionů korun.

pozarnik-sam-5.jpgCelkem čtyři jednotky hasičů spěchaly 28.3.2018  těsně před jedenáctou hodinou k požáru kuchyně rodinného domu v obcí Světí na Hradecku. Oznámení o události přijalo krajské operační a informační středisko v 10:55.

depositphotos_100804188-stock-illustration-cook.jpg
Požár zapříčinila nedbalost při vaření. Od jídla na plotýnce se požár rozšířil na vybavení kuchyně a zničil tak celou místnost. Hasiči požár zlikvidovali a místnost odvětrali.

ViewImage-aspx.jpg

Vyšetřovatel příčin požárů vyčíslil škodu předběžně na 100 tisíc korun. Zásahem hasičů se podařilo uchránit majetek v hodnotě asi dvou milionů korun.

lk.jpg

Na místě zasahovali profesionální hasiči z obou hradeckých stanic a dále dobrovolné jednotky z Chlumu (Všestary) a Lochenic.

por. Mgr. Martina Götzová HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje