Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

08.03.2018
Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 7. 3. 2018 celkem 17 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – požár – 17:05
Profesionální jednotka z centrální hradecké stanice vyjela do Lhotecké ulici v části Malšova Lhota. Doutnal zde velkokapacitní kontejner. Požár byl lokalizován občany ještě před příjezdem jednotky. Hasiči poté provedli dohašení. Událost se obešla beze škody.

Zachrašťany – technická pomoc – 19:44
Jednotka z Nového Bydžova pomáhala v rodinném domě, kde prasklo vodovodní potrubí. Vodou byl zaplaven celý sklep. Hasiči uzavřeli venkovní i vnitřní uzávěry vody a vodu ze sklepa odčerpali.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Na územním odboru Jičín nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Hronov – dopravní nehoda – 11:38
Profesionální hasiči z Náchoda zasahovali u dopravní nehody čtyř osobních vozidel. Jednotka místo události zajistila a provedla protipožární opatření. Jedna zraněná osoba byla převezena do nemocnice. Hasiči odstranili vozidla mimo komunikaci a místo nehody uklidili.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Černíkovice – dopravní nehoda – 15:11
cernikovice.jpg
K nehodě osobního automobilu vyjížděli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou i dobrovolní hasiči ze Solnice. Vozidlo vyjelo ze silnice, narazilo do stromu a skončilo převrácené na střeše. Hasiči obrátili vozidlo zpět na kola a provedli protipožární opatření, včetně odpojení akumulátoru. Nehoda se obešla bez zranění.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Trutnov – únik nebezpečných látek – 18:47
Do části Bojiště vyjeli profesionální hasiči z Trutnova. Likvidovali zde uniklý hydraulický olej z prasklé hadice nakladače UMC. Na komunikaci uniklo asi 10 litrů kapaliny.

por. Mgr. Martina Götzová

Foto: HZS Královéhradeckého kraje