Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Přehled zásahů  hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 14. 3. 2018 celkem 9 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Vysoká nad Labem – dopravní nehoda – 07:11
vysoka-nL2-(1).jpg

Profesionální jednotka z centrální stanice zasahovala u dopravní nehody osobního automobilu, který narazil do cihlové zdi místního hřbitova. Událost se obešla bez zranění. Hasiči místo události zajistili a vozidlo zajistili proti vzniku požáru. Zeď byla nárazem poškozena a jejím pádem došlo také k poničení náhrobku.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 21:32
hk-Buzulucka-(1).jpg

Dopravní nehoda dvou osobních vozidel se stala v Buzulucké ulici. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice. Jednu zraněnou osobu si převzali do péče záchranáři. Jeden jízdních pruh musel být po dobu zásahu uzavřen.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 23:37
V části Plotiště nad Labem zapadl osobní automobil do bahna. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská. Zapadlé vozidlo hasiči vytáhli a předali jej policistům.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Bílsko u Hořic – dopravní nehoda – 16:33
Billsko1-(1).jpg

Profesionální hasiči z Hořic, Hradce Králové a dobrovolná jednotka z Hořic zasahovali u dopravní nehody osobního a nákladního automobilu na silnici I/35. U nákladního vozidla došlo při nehodě k protržení nádrže.

Billsko2-(1).jpg

Na komunikaci pak uniklo asi 20 litrů nafty. Zbytek museli hasiči přečerpat. Na pomoc byl vyslán speciální kontejner z centrální hradecké stanice, který se využívá při úniku ropných látek. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči z havarovaného nákladního automobilu přečerpali asi 250 litrů nafty. Uniklou látku na komunikaci zasypali sorpčním materiálem. Jednotka poté pomohla s naložením osobního automobilu na odtahovou službu.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

kleny4-(1).jpg

Kleny – dopravní nehoda – 15:24 O události jsme informovali zde: http://www.Hasici.cz/Źhavé aktuality/Z regionů/Královehradecký kraj//clanek/Hasiči na Náchodsku u obce Kleny vyprošťovali osobu po dopravní nehodě

klen5-(1).jpg

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Na územním odboru Rychnov nad Kněžnou nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Na územním odboru Trutnov nebyly zaznamenány žádné zásahy.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje