Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

29.03.2018
Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 28. 3. 2018 celkem 14 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 09:39
V Březhradu došlo k dopravní nehodě osobního vozu a dodávky. Jedna osoba byla po nehodě předána do péče záchranářů. Hasiči místo události zajistili a provedli protipožární opatření. Místo pak předali policistům.

Světí – požár – 10:55 O události jsme informovali zde: http://www.Hasici.cz/Žhavé aktuality/Z regionů/Královéhradecký kraj/clanek:pozar-kuchyne-ve-sveti-zapricinila-nedbalost-pri-vareni.aspx

Hradec Králové – dopravní nehoda – 23:35
email-seznam-cz.jpgHK2-cerv.jpg
Profesionální hasiči z centrální stanice zasahovali na ulici Jana Masaryka u dopravní nehody dvou osobních vozidel. Jedna zraněná osoba byla převezena do zdravotnického zařízení. Jednotka místo události zajistila a na havarovaných automobilech provedla protipožární opatření. Po došetření policí zajistili hasiči odklizení vozidel mimo komunikaci.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Nová Paka – dopravní nehoda – 10:25
stitk2.jpg
V části Štikov došlo k dopravní nehodě osobního automobilu. Na místo vyrazila jednotka profesionálních hasičů z Nové Paky. Podle oznamovatele se z vozu kouřilo, ale nakonec se nejednalo o požár. Vozidlo skončilo mimo komunikaci mezi stromy. Jedna osoba byla zraněna a do péče si ji převzali záchranáři. Hasiči provedli protipožární opatření a předali místo nehody policistům.

Jičín – požár – 18:38
Profesionální hasiči z Jičína likvidovali požár v kovovém kontejneru v ulici Kosmonautů.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Na územním odboru Náchod nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Podbřezí – požár – 18:21
Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolné jednotky z Trnova a Podbřezí likvidovali požár kompostu, v jehož blízkosti se nacházela také dřevěná bouda. Ta byla částečně požárem také zasažena. Jednotkám se podařilo požár brzy lokalizovat a zabránit tak jeho šíření. Poté kompost rozebrali a dohasili ohniska. Škoda byla předběžně vyčíslena na 65 tisíc korun.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Trutnov – požár – 08:16
Profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolní hasiči z Trutnova – Horního Starého Města likvidovali požár plastového kontejneru v ulici Bratrství. Svým zásahem uchránili i nedaleko stojící vozidla. Způsobená škoda činila asi dva tisíce korun.

por. Mgr. Martina Götzová

Foto: HZS Královéhradeckého kraje