Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 16. 5. 2018 celkem13 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – záchrana osob a zvířat – 10:23
Profesionální hasiči z královéhradecké centrální stanice byli dopoledne přivoláni do ulice Jungmannova. Na balkoně jednoho z bytů se nacházel muž. Hasiči se dostali na balkon a předali jej do péče zdravotnické záchranné služby.

Hradec Králové – technická pomoc – 11:07
Profesionální hasiči z Hradce Králové z centrální stanice pomohli před polednem zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu v ulici Mandysova do sanitky.

Hradec Králové – technická pomoc – 13:50
Profesionální hasiči z královéhradecké centrální stanice pomohli odpoledne zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu v ulici Miroslava Hájka do sanitky.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Butoves – technická pomoc – 18:41
Profesionální hasiči z Jičína byli vpodvečer přivoláni do Butovsi, kde došlo k úniku vody z bytu jednoho z domů. Hasiči byt otevřeli a přívod vody uzavřeli.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Velká Ledhuje – technická pomoc – 11:11
Náchodští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Police nad Metují byli před polednem přivoláni do ulice Smetanova k pomoci zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu do sanitky.

Martínkovice – technická pomoc – 15:24
Profesionální hasiči z Broumova vyjeli odpoledne do Martínkovic, kde zdravotnické záchranné službě pomohli se snesením pacienta z bytu do sanitky.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

České Meziříčí – dopravní nehoda – 7:32
Profesionální hasiči z Dobrušky a místní dobrovolní hasiči byli ráno přivoláni k nehodě osobního vozidla, které narazilo do mostku. Nehoda se stala u Českého Meziříčí. Jednotka provedla na voze protipožární opatření. Jedna zraněná osoba byla odvezena zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Zlatá Olešnice – technická pomoc – 3:38
Profesionální hasiči z Trutnova odstranili spadlý strom, který blokoval vozovku mezi Trutnovem a Zlatou Olešnicí.

Alena Kuthanová, DiS.

asistentka ředitele HZS Královéhradeckého kraje