Převrácený skákací hrad v zábavním parku

27.08.2020 | Chlumec nad Cidlinou/ Královéhradecký kraj
Převrácený skákací hrad v zábavním parku

Chlumec nad Cidlinou – záchrana osob – 26. 8. 12:38
Čtyřem jednotkám hasičům byl vyhlášen poplach před 13. hodinou, na tísňovou linku přišlo oznámení o převráceném skákacím hradu v areálu zábavního parku v Kozelkově ulici. Hasiči provedli průzkum místa zásahu, místní jednotka prohledala plachtu hradu. ZZS měla v péči celkem šest zraněných dětí, všechny byly transportovány do nemocnice, jedno bylo převezeno vrtulníkem letecké záchranné služby. Hasiči prošli ještě celý areál zábavního parku, zda se někde nenachází ještě jiné zraněné osoby, nikdo další už ale nebyl objeven. Místo zásahu si pak převzali policisté, kteří zjišťují okolnosti vzniku mimořádné události. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Nový Bydžov, Hradec Králové – Pražská a JSDH Chlumec nad Cidlinou a Nové Město nad Cidlinou.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK