Při nehodě kamionu v Žabokrkách byl zraněn řidič

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Při nehodě kamionu v Žabokrkách byl zraněn řidič

kamion.jpg
Ke zranění řidiče nákladního automobilu došlo dnes 26.března 2019, brzy ráno , při nehodě v části Žabokrky mezi Hronovem a Policií nad Metují.

ee-(1).jpg

Kamion sjel mimo komunikaci, kde porazil několik stromů a zůstal stát v blízkosti železniční tratě, která nebyla nijak zasažena. Řidič vozu nebyl v kabině auta zaklíněn, jednotka jej nemusela vyprošťovat. Hasiči poskytli řidiči první předlékařskou pomoc a následně jej předali do péče posádky ZZS.

e-(1).jpg

Dále zajistili havarovaný vůz proti vzniku požáru. Jednotka také zkontrolovala, zda nedochází k úniku provozních kapalin, což se nepotvrdilo. Hasiči poté ještě museli pomocí motorové pily rozřezat poškozené stromy, které zasahovaly do profilu železniční tratě, a zároveň pomohli s vyproštěním kamionu.

Na místě události zasahovali profesionální hasiči z Náchoda.

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje