Při střetu nákladního vlaku a osobního vozu byl zraněn řidič

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Při střetu nákladního vlaku a osobního vozu byl zraněn řidič
vlak.jpgnehoda22.png
Profesionálním hasičům v Rychnově nad Kněžnou byl  ve čtvrtek 13.prosince 2018  dopoledne vyhlášen poplach kvůli dopravní nehodě, která se stala na železničním přejezdu v části Zbuzany.

ViewImage-(2).jpg

Nákladní vlak se zde střetl s osobním automobilem. Po svém příjezdu na místo události našli hasiči zdemolovaný vůz. Osoba z něj se nacházela mimo vozidlo, nebylo nutné ji z vraku vyprošťovat.

ViewImage-(4).jpg

zdravi4.jpgZraněného řidiče si převzala do své péře zdravotnická záchranná služba. Hasiči havarovaný vůz zajistili. Provoz na trati musel být na nezbytně nutnou dobu zastaven, vlivem nehody došlo také k poškození návěsti.

Jednotka předala místo zásahu po neclé hodině drážním hasičům SŽDC a následně se vrátila zpět na stanici.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje