Při tragické nehodě osobního vozidla a dodávky zemřela jedna osoba

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Při tragické nehodě osobního vozidla a dodávky zemřela jedna osoba

Jicin.png
K vážné dopravní nehodě došlo dnes, 17. května 2017, dopoledne u Kumburského Újezdu na Jičínsku. Střet osobního vozidla a dodávky nepřežil řidič Peugeotu.
17-05-17-Kumbursky-Ujezd-(2).JPG
Na místo události vyjeli v 08:26 hodin profesionální hasiči z Nové Paky s jednou cisternou a jejich kolegové z Jičína s technickým a vyprošťovacím automobilem. Dodávka Iveco skončila po střetu na boku a osobní vůz v příkopu. Při příjezdu první jednotky hasičů již na místě zasahovala posádka záchranné služby, která měla v péči dvě zraněné osoby z dodávky. Dvaadvacetiletý řidič osobního vozidla utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehl.
17-05-17-Kumbursky-Ujezd-(5).JPG
Hasiči zajistili oba havarované vozy proti požáru a odpojili autobaterie. Po vyšetření nehody Policií ČR vyprostili tělo řidiče z vraku vozidla.
17-05-17-Kumbursky-Ujezd-(4).JPG
Převrácenou dodávku ustavili pomocí vyprošťovacího automobilu zpět na kola a odstavili mimo komunikaci. Osobní vůz vyprostili z příkopu a odtáhli mimo vozovku. Příčiny tragické nehody šetří Policie ČR.

por. Bc. Martina Žahourková

HZS Královéhradeckého kraje