Průjezd na obchvatu České Skalice ochromila nehoda

15.05.2023 | Česká Skalice/ Královéhradecký kraj
Průjezd na obchvatu České Skalice ochromila nehoda

Česká Skalice – dopravní nehoda – 14. 5. 09:48

Dopravní nehoda dvou osobních vozidel zablokovala v neděli dopoledne obchvat České Skalice, konkrétně v místě křížení silnice č. 33 s odbočkou na část Spyta. V obou havarovaných autech bylo celkem 5 zraněných lidí, z toho čtyři převezly do nemocnice posádky ZZS, jednoho člověka transportoval vrtulník letecké záchranné služby. Jedno z aut zůstalo po nárazu převrácené na bok. Hasiči zabezpečili místo události, zajistili havarovaná vozidla a u převráceného auta provedli jeho stabilizaci. Dál pomáhali záchranářům s ošetřením zraněných a odstranili následky nehody. Po finálním úklidu vozovky předaly jednotky místo zásahu policistům.

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Jaroměř a Velké Poříčí a JSDH Nové Město nad Metují.

Zdroj:por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí

FOTO: HZS KHK, Michal Fanta