Rušné ráno plné dopravních nehod v Královéhradeckém kraji

25.01.2018
Rušné ráno plné dopravních nehod v Královéhradeckém kraji
kh.gif

Hasiči na Náchodsku, Rychnovsku, Jičínsku i Hradecku měli dnes, 25.ledna 2017,  od brzkých ranních hodin plné ruce práce. Zasahovali u deseti dopravních nehod, při kterých byly zraněny celkem čtyři osoby.

Hradecko

Stěžery – dopravní nehoda – 07:38
zdelenov1.jpg
Mezi Stěžery a Těchlovicemi došlo k dopravní nehodě osobního vozidla, které skončilo mimo komunikaci v příkopu. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská. Jednotka převrátila vozidlo zpět na kola. Událost se obešla bez zranění.

Jičínsko:

Sobotka – dopravní nehoda – 06:54
Profesionální jednotka z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky spěchali k dopravní nehodě na náměstí Míru. Autobus zde srazil osobu, která byla již při příjezdu jednotek z pod vozidla vyproštěna. Ze zásahu byl proto odvolán hasičský jeřáb, který mířil na místo. Osobu měli v péči záchranáři, na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby.

Slatiny – dopravní nehoda – 07:19
Zdar-1.jpg
K dopravní nehodě vozidla, který hrozil pádem ze srázu, vyjeli do části obce Milíčeves profesionální hasiči z Jičína a Hořic a dále dobrovolné jednotky z Hořic i Kopidlna. Ve vozidle cestovaly tři osoby, nikdo z nich nebyl při nehodě zraněn. Jednotky pomohly všem z automobilu ven. Silně nakloněné vozidlo nad srázem hasiči zajistili a vyprostili zpět na silnici.

Náchodsko:

Rasošky – dopravní nehoda – 03:35
Rasosky1.jpg
Profesionální hasiči z Jaroměře provedli protipožární opatření na vozidle, které vyjelo mimo komunikaci a narazilo do stromu v části Dolní Ples t. Vodní Ples. Jednu zraněnou osobu si převzali do péče záchranáři.

Žernov – dopravní nehoda – 04:47
Zern2.jpg
K převrácenému automobilu na střechu vyjeli profesionální hasiči z Jaroměře. Dvě osoby byly z havarované dodávky v době příjezdu jednotky na místo venku. Osoby vyvázly bez zranění.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje