Silnice mezi Jaroměří a Velichovkami byla obousměrně uzavřena.

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Silnice mezi Jaroměří a Velichovkami byla obousměrně uzavřena.

Na silničním úseku mezi Jaroměří a Velichovkami došlo ve čtvrtek 10.ledna 2019, v katastru části Horní Dolce k dopravní nehodě kamionu a dvou osobních vozidel.

stazeny-soubor-(2).jpg  stazeny-soubor-(1).jpg

Na místo události spěchali profesionální hasiči z Jaroměře. Jedna osoba měla být ve vozidle zaklíněna, ale podařilo se ji dostat ven ještě před příjezdem jednotky. Hasiči tak nikoho vyprošťovat nemuseli, všichni se nacházeli mimo havarované vozy.

stazeny-soubor-(3).jpg

Komunikace byla po nehodě obousměrně uzavřena, na silnici se nacházelo množství úlomků z vozidel. Jednoho účastníka nehody předala jednotka do péče zdravotníků. Z jednoho z havarovaných vozidel došlo k úniku provozních kapalin. Po došetření nehody se hasiči postarali o likvidaci následků dopravní nehody a odstranění aut na stranu. Následně mohl být provoz opět obnoven.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje