Střet osobního vozu a autobusu na silnici č. 11

26.08.2022 | Lhota pod Libčany/ Královéhradecký kraj
Střet osobního vozu a autobusu na silnici č. 11

Lhota pod Libčany – dopravní nehoda – 25. 8. 16:25

Ke střetu osobního vozidla a linkového autobusu došlo včera odpoledne na silnici č. 11 u Lhoty pod Libčany, na místo vyrazily tři hasičské jednotky. Obě vozidla skončila po nárazu mimo komunikaci. Autobus zůstal celým bokem v příkopu, ale k převrácení nedošlo. V osobním voze byl zraněn jeden člověk, v péči ho měla posádka ZZS, do nemocnice byl transportován vrtulníkem letecké záchranné služby. V autobuse jeli tři lidé, nikdo z nich nebyl zraněn. Hasiči zajistili místo události, asistovali zdravotnickým záchranářům při ošetřování pacienta a zprůjezdnili komunikaci. Vyproštění autobusu musela provést specializovaná firma. Na místě byli profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská, z centrální stanice Hradec Králové a JSDH Nechanice.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí