Tragická dopravní nehoda na Královédvorsku si vyžádala jednu oběť a čtyři zraněné osoby.

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

04.04.2018

Územní odbor Trutnov

Královédvorští profesionální hasiči vyjeli 3. dubna v 18:21 k vážné dopravní nehodě, která se stala mezi Dvorem Králové nad Labem a Bílou Třemešnou směrem na Nové Lesy.

Havaroval zde osobní automobil, který skončil převrácený na střeše mimo komunikaci. Čtyři osoby si převzali do péče záchranáři, další osoba svým zraněním podlehla. Hasiči pomáhali na místě záchranářům s ošetřováním zraněných. Nikoho z posádky havarovaného vozidla nemusela jednotka vyprošťovat.

Komunikace byla v době zásahu uzavřena. Hasiči posléze zajistili úklid vozovky. Místo události si převzali policisté.

por. Mgr. Martina Götzová HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje