Tragická nehoda na silnici č. 32 na Jičínsku

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

02.04.2022 | Podhradí/ Královéhradecký kraj
Tragická nehoda na silnici č. 32 na Jičínsku

Další tragická nehoda na našich silnicích, v nedávné době už třetí. Jezděte soustředěně, ohleduplně a opatrně. Pozor taky na rozmary počasí, zima ještě neřekla poslední slovo. Přizpůsobte svůj styl jízdy aktuálnímu stavu vozovky.

Podhradí – dopravní nehoda – 1. 4. 02:37

Na silnici č. 32 u části Čejkovice havaroval v brzkých ranních hodinách osobní automobil. Vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde narazilo do stromu. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z Jičína a JSDH Libáň. Řidiči už bohužel nebylo pomoci, na místě svým zraněním podlehl. Hasiči zabezpečili místo události i havarované vozidlo a nasvěcovali ho pro potřeby policejního vyšetřování. Komunikace byla na nezbytně nutnou dobu uzavřena a provoz byl odkláněn. Na místě spolupracovaly jednotky se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK