Tragická nehoda v Hradci Králové

12.07.2021 | Hradec Králové/ Královéhradecký kraj
Tragická nehoda v Hradci Králové

Hradec Králové – dopravní nehoda – 12. 7. 05:54

Těsně před pondělní 6. hodinou ranní přijalo operační středisko HZS KHK hlášení o dopravní nehodě na silnici č. 35 v ulici Koutníkova v místě, kde se kříží s ulicí Petra Jilemnického. K nehodě byla vyslána profesionální jednotka ze stanice Hradec Králové – Pražská. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o střet kamionu se dvěma osobními vozidly. Na místě spolupracovaly všechny složky IZS. V jednom z osobních vozů se nacházela tříčlenná posádka, všichni lidé byli zraněni, u jednoho člověka byla zahájena resuscitace. I přes veškerou poskytnutou péči si nehoda bohužel vyžádala jednu oběť.  Další dva členové posádky byli převezeni do zdravotnického zařízení. Komunikace byla nejprve pro veškerou dopravu uzavřena, následně byl provoz obnoven s omezením. Po ukončení vyšetřování ze strany policie by měla jednotka zajistit odstranění následků nehody.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK