U Nové Role vyhořel seník, škoda je téměř tři sta tisíc korun.Po dohodě s majitelem jej nechali hasiči kontrolovaně dohořet.

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

03.07.2017
U Nové Role vyhořel seník, škoda je téměř tři sta tisíc korun.Po dohodě s majitelem jej nechali hasiči  kontrolovaně dohořet.

U požáru menšího seníku u Nové Role na Karlovarsku zasahovali hasiči v sobotu, 1.7.2017,v noci. Požár byl nahlášený před desátou hodinou večer, hasiči na místě potvrdili, že se jedná o hořící menší seník o rozměrech zhruba pět krát deset metrů. Podle majitele bylo uvnitř kolem padesáti balíků sena. V době příjezdu hasičů už oheň zasáhl většinu balíků a poškodil konstrukci objektu, po dohodě s majitelem tak hasiči nechali v noci požár kontrolovaně dohořet. Během nedělního dne pak majitel zajistil techniku na vyvezení zbytků vyhořelých balíků, které hasiči dohasili. Příčina je v šetření, škoda je odhadnuta na 280 tisíc korun.

m.jpg
Zasahující jednotky:

HZS Karlovy Vary (CAS 20 T815, CAS 30 T815-7)

JSDH Nová Role (CAS 20 Renault)

JSDH Chodov (CAS 24 T815)

JSDH Nejdek (CAS 15 Man)

JSDH Vintířov (CAS 30 Scania)

Martin Kasal, tiskový mluvčí – HZS Karlovarského kraje

Foto: HZS Karlovarského kraje