U Roudnice se střetl nákladní automobil a převozová sanita

23.01.2019
U Roudnice se střetl nákladní automobil a převozová sanita

nehoda-kruh.png
Na silnici č. I/11 v katastru obce Roudnice došlo dnes 23.ledna 2019 , k dopravní nehodě nákladního vozidla a převozového sanitního vozu.

roudnice.jpg

Při nehodě byla jedna osoba zraněna, na místě spolupracovaly všechny složky IZS včetně letecké záchranné služby. Na místo zásahu spěchali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská a dobrovolní hasiči z Nechanic. Zároveň byla vyslána také jednotka z centrální hradecké stanice, která byla po cestě odvolána.

roudnice-jpg3.jpg

Převozová sanitka narazila po střetu do zábradlí silničního mostku a následně skončila na kolech v poli. Jednotka místo zásahu zajistila, provedla opatření proti vzniku požáru a postarala se o odstranění následků nehody. Komunikace I/11 byla po dobu záchranných a likvidačních prací kyvadlově průjezdná. Okolnosti dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování Policie ČR, která si místo zásahu od hasičů převzala. Jednotky se vracely zpět na stanice před 13. hodinou.

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje