V Lípě nad Orlicí "zaparkoval" kamion v zahradě u rodinného domu

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

V Lípě nad Orlicí

U kuriózní dopravní nehody zasahovali 28.6. 2018 ve 12,08 hodin profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Týniště nad Orlicí. V Lípě nad Orlicí havaroval kamion, který vyjel mimo komunikaci a skončil zaparkovaný v zahradě u rodinného domu. Při nehodě poškodilo vozidlo i samotný dům, ale statika naštěstí narušena nebyla.

1.jpg

Řidiče z kamionu si převzali do péče záchranáři a převezli jej do zdravotnického zařízení. K dalšímu zranění osob nedošlo.

4.jpg

Hasiči místo nehody zajistili, uniklou chladicí kapalinu z poškozeného kamionu zasypali sorpčním materiálem a místo nehody uklidili. Vyproštění havarovaného vozu musela provést odborná firma. Komunikace I/11 byla průjezdná nejprve kyvadlově, po zajištění místa události a provedení úklidu byl provoz obnoven obousměrně.

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje

Foto: HZS Královéhradeckého kraje