V Novém Městě nad Metují hořelo v dřevěném přístavku.Požár se obešel bez zranění. Škoda je odhadnuta na 300 tisíc korun.

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

31.03.2018

Profesionální hasiči z Náchoda a Dobrušky a dobrovolné jednotky z Nového Města nad Metují a Bohuslavic zasahovali 29. 3. 2018 v 18:11hodin u požáru dřevěného objektu u jednoho z rodinných domů v Leštinské ulici.

ViewImage-(2).jpg

V přístavku došlo k zahoření a celý objekt byl silně zakouřený. Hasiči nasadili přetlakovou ventilaci a začali s vyskladňováním.

ViewImage-(11).jpg

Škoda byla odhadnuta asi na 300 tisíc korun. Zásahem hasičů se podařilo uchránit hodnoty ve výši asi jednoho milionu korun.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje