V Třebechovicích pod Orebem havaroval autobus, převrátil se do příkopu, dvě osoby jsou zraněny.

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

04.02.2019
bus5.png
Profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové – U Přívozu a dobrovolná jednotka z Třebechovic pod Orebem spěchali v pondělí ráno, 4.února 2019,  k nahlášené dopravní nehodě linkového autobusu.

ViewImage-(8)XX.jpg

Nehoda se stala na silničním úseku směrem na obec Ledce. Autobus vyjel mimo komunikaci, poškodil svodidla a skončil převrácený na bok v hlubokém příkopu.

ViewImage-(8)X.jpg

V době nehody v něm cestovaly čtyři osoby včetně řidiče. Hasiči nemuseli nikoho z autobusu vyprošťovat, všichni lidé se dostali ven sami. Řidiče a jednoho z cestujících si převzali do své péče záchranáři.

ViewImage-(8)XXY.jpg

Jednotky místo události zajistily, provedly opatření proti vzniku požáru a odpojily akumulátor. Následně se hasiči postarali o vyproštění havarovaného autobusu pomocí vyprošťovacího automobilu.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje