V noci se na hlavním silničním tahu ve směru na Jičín od Hradce Králové stala dopravní nehoda dvou kamionů,, která zablokovala silnici několik hodin

23.05.2018
V noci se na hlavním silničním tahu ve směru na Jičín od Hradce Králové  stala dopravní nehoda dvou kamionů,, která zablokovala silnici několik hodin
depositphotos_86483714-stock-illustration-fire-truck.jpg
Hodinu po půlnoci,23. 5. 2018, vyjížděli profesionální hasiči z Hořic k dopravní nehodě do Mžan, části obce Dub.

email-seznam-cz.jpg

Na hlavním silničním tahu ve směru na Jičín od Hradce Králové se stala dopravní nehoda dvou kamionů, kdy jeden narazil do druhého zezadu. Havarované vozy blokovaly komunikaci a brzy se začaly tvořit kolony.
Hasiči na místě zachytávali a likvidovali unikající provozní kapaliny pomocí sorpčního materiálu a zajišťovali místo události. Odtah zařídila specializovaná firma, ovšem kvůli kolonám stojících vozidel bylo velmi problematické dostat se přímo k místu nehody.

Vozidla se povedlo kompletně odtáhnout až téměř po čtyřech hodinách. Hasiči se vrátili zpět na stanici po 5. hodině ranní.

por. Mgr. Martina Götzová HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje