Vážná nehoda uzavřela silnici č. 33, hasiči museli vyprošťovat

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

04.11.2019 | Jaroměř/ Královehradecký kraj
Vážná nehoda uzavřela silnici č. 33, hasiči museli vyprošťovat

Při nehodě bylo několik osob zraněno, jedna z nich bohužel následně svým zraněním podlehla.

Jaroměř – dopravní nehoda

Na silnici č. 33 na úrovni obce Semonice zasahovali profesionální hasiči ze stanice Jaroměř a Hradec Králové – Pražská u dopravní nehody tří osobních vozidel. Hasiči museli z jednoho z havarovaných vozů jednoho člověka vyprostit, využili k tomu hydraulické vyprošťovací zařízení. Na místě spolupracovaly všechny složky IZS, včetně záchranářského vrtulníku, komunikace byla neprůjezdná. Hasiči dále zajišťovali místo události a byli nápomocni při vyšetřování nehody policistům. Po došetření pomohli s odstraněním vozidel mimo komunikaci. Při nehodě bylo zraněno několik osob, dle informací policie bohužel jedna následně svým zraněním podlehla.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS Královéhradeckého kraje