Vozidla končila převrácená v příkopech

Vozidla končila převrácená v příkopech

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Lodín – dopravní nehoda – 23. 11. 11:12
Profesionální hasiči z Nového Bydžova a JSDH Nechanice zasahovali u dopravní nehody osobního automobilu, který skončil převrácený na bok. Jedné osobě poskytli hasiči první předlékařskou pomoc, do péče si ji převzali zdravotničtí záchranáři. Jednotky dále zabezpečily vozidlo a odpojily u něj akumulátor.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Nahořany – dopravní nehoda – 23. 11. 23:23
Jaroměřská profesionální jednotka byla vyslána k dopravní nehodě osobního automobilu, který havaroval v katastru části Městec na silnici č. 304. Vozidlo našli hasiči mimo komunikaci převrácené v příkopu na střechu. Nikdo z posádky se u auta nenacházel. Jednotka zajistila místo události, zabezpečila vozidlo, zkontrolovala jej na únik provozních kapalin a předala místo zásahu policistům.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Solnice – dopravní nehoda – 23. 11.  16:04
Na silnici č. 14 mezi Ještěticemi a Bílým Újezdem havaroval osobní automobil, který se převrátil mimo komunikaci. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Rychnov nad Kněžnou a JSDH Solnice. Jednotky provedly na havarovaném vozidle protipožární opatření a následně vrátily vůz zpět na kola. Jedna zraněná osoba byla předána do péče zdravotnické záchranné služby. Dále hasiči nasvěcovali místo události a po došetření pomohli s naložením automobilu na odtah.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK