Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje, úterý 13. června 2017

14.06.2017
Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje, úterý 13. června 2017

Územní odbor Hradec Králové

Profesionální hasiči z královéhradecké centrální stanice vyjeli v 16:10 k dopravní nehodě osobního automobilu a motorky, která se stala na Moravském Předměstí. Motorkář byl zraněn a zdravotnická záchranná služba jej ošetřila. Jednotka provedla protipožární opatření. Místo zásahu hasiči uklidili a vozidla odstranili z komunikace. Při nakládání motocyklu na odtah došlo k úniku oleje, který hasiči zasypali sorbentem.

DN-Libcany-(4).JPG

Profesionální hasiči z Hradce Králové ze stanice Pražská byli v 18:11 přivoláni ke střetu dvou osobních vozidel, ke kterému došlo na silnici I/11 u odbočky na Lhotu pod Libčany. Dvě osoby utrpěly zranění a byly ošetřeny zdravotnickou záchrannou službou. Volkswagen Touran skončil mimo komunikaci převrácený na střeše. Z Fordu unikly provozní kapaliny. Jednotka zajistila místo nehody a provedla úklid vozovky.

Územní odbor Jičín

Jičínští profesionální hasiči zasahovali po 17. h (ohlášeno 16:52) při dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala v Újezdu pod Troskami. Únik provozních kapalin zasypali hasiči sorbentem a uklidili vozovku. Ke zranění osob nedošlo.

Územní odbor Trutnov

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem, dobrovolní hasiči z Mostku a drážní hasiči z Nymburka byli v 18:11 přivoláni do Souvratě. Rychlík zde narazil do spadlého stromu. Vlak nevykolejil, došlo pouze k jeho poškození. Všech 52 cestujících bylo v pořádku. Byl pro ně vyslán náhradní vlak. Větve byly odstraněny.

Alena Kuthanová, DiS.

asistentka ředitele