Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve čtvrtek 6. 12. 2018 celkem 11 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 22:03
Profesionální hasiči z centrální královéhradecké stanice byli večer přivoláni na Pospíšilovu třídu, kde osobní vozidlo havarovalo do středového ostrůvku. Jednotka provedla na voze protipožární opatření a uklidila uniklé provozní kapaliny. Ke zranění osob nedošlo.

Kasaličky – dopravní nehoda – 5:47
D11-(1).jpg
Profesionální hasiči z královéhradecké stanice Pražská a Nový Bydžov a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou byli v časných ranních hodinách přivoláni k dopravní nehodě dodávky a kamionu, která se stala na dálnici D11. Došlo k poškození návěsu. Hasiči rozebrali spadlou konstrukci a místo uklidili. Nikdo nebyl zraněn.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Ostroměř – záchrana osob  – 15:20
Hořičtí profesionální hasiči otevřeli odpoledne zabouchnuté dveře rodinného domu v ulici 5. května. Obě děti, které byly uvnitř, byly v pořádku předány matce.

Robousy – požár – 22:00
K požáru sazí v komíně domu v Robousech vyjeli večer jičínští profesionální a dobrovolní hasiči. Hasiči saze srazili a komín vyčistili. Ke škodám na majetku nedošlo.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Náchod – záchrana osob a zvířat – 20:40
Náchodští profesionální hasiči vyprostili tři osoby a psa z výtahu domu v ulici Běloveská.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

České Meziříčí – požár – 14:52
Profesionální hasiči z Dobrušky a místní dobrovolní hasiči byli přivoláni do ulice Záhumenská k požáru. Jednalo se o zahoření krabice s papírem na kamnech. Jednotky objekt odvětraly. Dívka, která se v domě nacházela, byla v pořádku. Škoda byla odhadnuta na 15. tis. Kč.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Hutnířov – technická pomoc – 7:47
Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem otevřeli ráno na žádost Policie ČR dům v Hutnířově. Oznamovatel se obával o život majitele domu. Po ošetření lékařem naložili hasiči muže do sanitky a ten byl odvezen do nemocnice.

Alena Kuthanová, DiS. asistentka ředitele HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje